SIA Art Smart atbalsta darbiniekus, apmaksājot aukles

15.07.2018
ģimene ar bērniem

SIA ArtSmart ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas biznesa konsultāciju, apmācību un tūrisma jomā. Daļa no SIA ArtSmart pakalpojumiem un projektiem tiek realizēti nestandarta darba laikā – brīvdienās vai darbadienu vakaros. Tāpēc īpaši svarīgi ir rūpēties par saviem darbiniekiem, lai tie justos labi un komfortabli, strādājot nestandarta laikā.

Uzņēmumā strādā četri darbinieki, kas ir galvenais resurss un aktīvs visās darbības jomās, jo no viņiem atkarīgs gan pakalpojuma saturs un kvalitāte, gan apkalpošanas attieksme. Ir svarīgi, lai darbinieki būtu laimīgi, jo tad būs arī apmierināti un laimīgi klienti. Tāpēc starp uzņēmuma vērtībām būtiskas ir sociālā atbildība, kā arī personiska attieksme gan pret darbiniekiem, gan klientiem. Uzņēmuma moto ir „Bizness ar mīlestību pret Tavu dzīvi!”

Uzņēmumu vada Juris un Inga, kas ir ne tikai pieredzējuši un zinoši profesionāļi, bet savā privātā dzīvē izveidojuši kopīgu ģimeni, kurā nu ir arī trīs mazi bērni: Ance, Kate un Miks.

„Tieši trīs mazie bērni bija tie, kas paspilgtināja vispatiesākās vērtības mūsu dzīvē, un tās ir: ģimene un laiks, ko varam pavadīt kopā ģimenes lokā. Laikā, kad strādājam, arī nestandarta darba laikā, mums ir svarīgi, lai bērni būtu pieskatīti, justos droši un labi. Tas mūs ir mudinājis veidot uzņēmumā tādu darba vidi, kas ir ērta darbiniekiem ar maziem bērniem.”

SIA ArtSmart bija iespēja piedalīties Labklājības ministrijas vadītajā projektā, kurā sniedza atbalstu darbiniekiem bērnu pieskatīšanai nestandarta darba laikā (kad nav pieejams bērnudārzs). Proti, projekts daļējā apmērā apmaksāja auklītes pakalpojumus, bet atlikušo daļu sedza SIA ArtSmart. Pēc projekta beigām SIA ArtSmart turpina atbalstīt darbiniekus, apmaksājot auklītes darbu.

Uzņēmuma viens no konsultāciju un apmācību specializācijas virzieniem saistīts ar dažādības vadību un dzimumu līdztiesību biznesā un darba vidē, kur būtiskas ir iniciatīvas, kas veicina darbiniekiem darba un ģimenes līdzsvaru. Tāpēc SIA ArtSmart aktīvi aizstāv viedokli par to, ka ne tikai darba devējiem, bet arī politikas veidotājiem ir jāsniedz atbalsts, piemēram, nodokļu atvieglojumu formā, mudinot darba devējus ieviest iniciatīvas darbinieku darba un ģimenes dzīves līdzsvarošanai.

Vairāk par to, kā aukļu pakalpojums cilvēkiem ar nestandarta darba laiku, var tikt organizēts var uzzināt sižetā raidījumā Māmiņu klubs (11.03.18.).

Nosūtīt šo rakstu uz e-pastu:

14 + 0 =
Aprēķiniet un ievadiet rezultātu, piemēram, '1+3' gadījumā ievadiet 4