Bērnistabas iekārtošana Swedbank birojā

15.07.2018
Bērnistaba

Mūsu kolēģu – pirmsskolas bērnu vecāku – ērtībām Swedbank centrālās ēkas 16. stāvā pieejama telpa, kurā pēc nepieciešamības iespējams veikt ikdienas darba pienākumus, vienlaikus pieskatot arī savu bērnu.

Šajā bērniem draudzīgajā kabinetā bez divām standarta darba vietām ar datoru un telefonu atrodas arī divas bērnu gultiņas, galdiņš zīmēšanai un krāsošanai un, protams, atsevišķs spēļu plaukts, kurā atrodas spēles un citi laika kavēkļi, ar kuriem bērni var spēlēties vecāka klātbūtnē vai arī līdz dienas beigām paņemt līdzi uz vecāka darba vietu. Telpa paredzēta atsevišķām īslaicīgām situācijām, kad nepieciešams bērnu pieskatīt, piemēram, kad bērns jāved pie ārsta, saslimusi auklīte u.c. Laikā, kad bērns ir birojā, par bērna uzraudzīšanu ir atbildīgs pats vecāks. 

Dace AmsilaAS Swedbank personāla vadības partnere Dace Amsila: „Mūsu darbinieku skaits visā uzņēmumā ir gana liels, mēs esam ap 1500, kopā mums ir vairāk par 2050 bērnu. Tas ir iespaidīgs skaitlis, un to ņemam vērā, domājot par darbinieku labsajūtu un lietām, kas ir svarīgas. Mums ir daudz dažādu ģimeni atbalstošu pasākumu, piemēram, brīvdienas vecākiem – bērnudārza absolvēšana, pirmais septembris. Darbiniekiem piedāvājam arī elastīgi izmantot darba laiku un vietu, kas ļauj vieglāk plānot savu ikdienu un būt līdzsvarā ar savas ģimenes un darba ritmu, kā arī būt klātesošiem ģimenē svarīgos pasākumos, notikumos. Esam izveidojuši arī darba telpas, kas ir draudzīgas bērnam, tajās bērns var netraucēti spēlēties, nosnausties pusdienas laiku, savukārt vecāki var turpināt pilnvērtīgi strādāt. Mēs rūpējamies, lai darbinieks justos līdzsvarā savā ikdienā, lai viņš spētu kvalitatīvi veikt savus pienākumus, kā arī ērti organizēt savas ikdienas ģimenes lietas, saņemtu atbalstu sev svarīgos notikumos un būtu kopā ar saviem mīļajiem. Tas mums kā darba devējam nozīmē apmierinātus un lojālus darbiniekus.”

Nosūtīt šo rakstu uz e-pastu:

2 + 9 =
Aprēķiniet un ievadiet rezultātu, piemēram, '1+3' gadījumā ievadiet 4